Program


Árkádiában éltem én is!

Árkádiában éltem én is!

A Nemzeti Dobogó Dráma- és Színházpedagógiai Műhely középiskolás csoportjának előadása a 15. SZÍN-TÁR Fesztivál keretén belül

Az előadás hossza: 60 perc (szünet nélkül)

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. március 18. hétfő, 17:00

Varga-Huszti Máté - Árkádiában éltem én is!
Egy jóltévő világ a mennyből kiderül… /versszínház/

Szereplők
Kocsis Máté, Kelemen Kincső, Puskás Gyula, Zakar Béla Bence, Barna Zsombor, Gajári Nóra,
Zombori Nóra, Eőry Dávid, Máté Lili, Nagy-György Hanna, Józsa Csilla, Nagy Vivien,
Kövesy Gréta, Mikulás Lilla, Jekkel Anna, Tóth Anna, Pálinkás Panna, Pancza Boglárka,
Frei Liliána, Szöllősi Adrienn, Agócs Mónika, Hegedűs Zoltán (felvételről)

Alkotók
Rendező – Varga-Huszti Máté, Szabó Dorottya
Írta - Varga-Huszti Máté (Csokonai Vitéz Mihály, Kölcsey Ferenc és Vályi Klára műveit felhasználva)
Dramaturg - Tóth Kata
Szcenika - Konyári Tamás
Hang - Pelle László
Fény - Maulis Máté

Ajánlatunk


bemutató: 2025. szeptember 19. előadás: 2026. június 26., 27. tervezett esőnap: 2026. június 28.

A legendás páros visszatér egy szenvedéllyel és időtálló slágerekkel teli estére! Az elmúlt esztendő diadalmenet volt Kökény Attila és Rakonczai Viktor számára. Országszerte és a határon túl is ezrek szívét hódították meg olyan slágerekkel, mint a Ha újra látlak, a Veled elrepülnék vagy a Csókolj még egyszer.

A Szent István Bazilika műemlék Angster-orgonája kizárólag a pénteki esti orgonakoncerteken szólal meg. A változatos program gazdag zenei éléményeket kínál, a hangversenyek előadói Liszt-díjas, Érdemes Művész és Junior Príma-díjas orgonaművészek, illetve elismert operaénekesek és hangszeres művészek, akiknek a közreműködése garantálja az előadások magas színvonalát.

Ajánló


A Dés. Évtizedek óta fogalom a magyar zenei életben. Musicalek, filmzenék, nagy slágerek és jazzlemezek sora fűződik a nevéhez. Csak…

Győri Filharmonikus Zenekar Közreműködik: Lukács Anita, Boncsér Gergely, Szendy Szilvi, Peller Károly, Haraszti Elvira, Földes Tamás és a Győri Filharmonikus…

Budapest-Pozsony „klezmer csúcstalálkozó” Molnár Piroskával a Dohány utcai zsinagógában.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!